Warning: Use of undefined constant stripos - assumed 'stripos' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/prophoto2/functions.php(1053) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 3

Wiadomość została wysłana, odpiszę jak tylko będę mógł.

Niestety, coś poszło nie tak :(

Lena i Krystek

Pod koniec czerwca zeszłego roku pamiętam jak Marlena zadzwoniła do mnie „Paweł?! Robimy tą sesję narzeczeńską?! Ślub za 2 tygodnie, mało już czasu” zaczęliśmy wyliczankę terminów i albo mi nie pasowało, albo Marlenie i Krystkowi.. na co Marlena – dobra Paweł spotkamy się dzień przed ślubem. Pamiętam moją reakcję, dzień przed ślubem robimy taką sesję narzeczeńską?!

Tak!

Pomyślałem „już ich lubię!” :)

Jak już przyjechałem do Warszawy, Jakub zgłosił się na ochotnika, aby towarzyszyć na sesji, dlatego część zdjęć jest jego, część jest moja, statystycznie rzecz biorąc co drugie zdjęcie jest Kuby :)

Po skończonej sesji, razem z Jakubem mieliśmy opory, aby podać rękę na pożegnanie Marlenie i Krystkowi 😉  martwiłem się o manicure Marleny bo byli wysmarowani od stóp do głów. Następnego dnia jak już się spotkaliśmy okazało się że wszystko zeszło, uff. Ślub udany, wszystko dopięte na ostatni guzik, dużo emocji, gestów… spojrzeń. Jeśli mielibyście ochotę zobaczyć więcej, zapraszam:

Tutaj zobaczycie pełny materiał

Z tego co słyszałem Lena i Krystek spodziewają się Maleństwa, życzę Wam dużo dobrego!!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

by Paweł Roman

no comments

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*