Warning: Use of undefined constant stripos - assumed 'stripos' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/prophoto2/functions.php(1053) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 3

Wiadomość została wysłana, odpiszę jak tylko będę mógł.

Niestety, coś poszło nie tak :(

After eating…

Z ostatniej sesji narzeczeńskiej, czasoprzestrzeń zakrzywiła się do dnia 18 grudnia. Stwierdziłem, że tak cały czas grzecznie… Tego dnia, mój znajomy zaprosił mnie na jego koncert i poprosił, żebym przy okazji cyknął parę zdjęć.  To Ty jesteś w zespole? Tak jestem wokalistą. Szok… a co grasz? Grindcore. Co?! Grindcore jest to … i tutaj padł splot słów, którego nie jestem w stanie powtórzyć. Długi będzie ten koncert? Niee… Będąc już w domu skoczyłem na google, wklikałem grindcore, posłuchałem „jeden” kawałek. To jest muzyka….? Nauczony wielokrotnie prawdy – nie krytykuj, póki nie poznasz. Poszedłem, cały koncert trwał jakieś … 10-15 minut i naprawdę ciężko było zrobić ciekawe zdjęcie, ale udało się.

Na pewno jest to specyficzna muzyka… dodam tylko tyle, że po 20 minutach słuchania tylko Grindcore`u zacząłem przytupywać i warczeć groźnie :))

Koncert miał miejsce w klubie Iluzja – zespół nazywa się After Eating a Pig (Zespół: Borys, Bartek, Kleju, Jaman, Grendalf – dzięki za zaproszenie)

>>tutaj znajduję się link do MySpace – After Eating a Pig – posłuchajcie sami! <<

Później poszliśmy na trunek potocznie zwanym piwem, i … nie uwierzycie! W Bostonie było kasyno! Przepuściliśmy w piątkę 100 zielonych dolarów 😉 Pamiętajcie, nie stawiajcie nigdy 5 razy pod rząd czarnych, bo zawsze wypadną o jedną kolejkę za późno!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

by Paweł Roman

no comments

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*